Zo liggen wereldberoemde kunstenaars opeens aan je voeten

5 augustus 2016
295

Wanneer je artistiek bezig bent, maar het wil allemaal even niet zo lukken, laat dan vooral het hoofd hangen! De vrolijke, creatieve sokken van ChattyFeet zorgen er namelijk voor dat je weer barstensvol inspiratie verder kunt. Deze leuke sokkenlijn uit Groot-Brittannië  heeft vele kleurrijke sokken van bekende figuren die een bijpassende, humoristische sokkennaam dragen. Er is nu een speciale lijn gemaakt van wereldberoemde kunstenaars in de stijl van hun eigen meesterwerken. Zo heb je altijd een dosis inspiratie bij de hand – of eigenlijk bij de voet. Gewoon iets leuks om blij van te worden!

De creatieve sokken zijn beschikbaar via de ChattyFeet website, maar zijn ook onder andere hier online in Nederland verkrijgbaar. Ze zijn er zowel voor mannen, vrouwen als kinderen.

Frida Callus

Chattyfeet Frida Callus (2)

ChattyFeet sokken van Frida Kahlo

Chattyfeet Frida Callus (1)

ChattyFeet sokken van Frida Kahlo

Vincent van Toe

Chattyfeet Vincent van Toe (2)

ChattyFeet sokken van Vincent van Gogh

Chattyfeet Vincent van Toe (1)

ChattyFeet sokken van Vincent van Gogh

Feetasso

Chattyfeet Feetasso

ChattyFeet sokken van Picasso

Chattyfeet Feetasso (2)

ChattyFeet sokken van Picasso

Chattyfeet Feetasso (1)

ChattyFeet sokken van Picasso

Andy Sock-hole

Chattyfeet Andy Sock Hole (2)

ChattyFeet sokken van Andy Warhole

Chattyfeet Andy Sock Hole (1)

ChattyFeet sokken van Andy Warhole

David Sockney

Chattyfeet David Sock Knee (2)

ChattyFeet sokken van David Hockney

Chattyfeet David Sock Knee (1)

ChattyFeet sokken van David Hockney

Grote kunstenaars gift box

Chattyfeet box

Via: Fubiz

Lees ook:  Papierloos leven

Over de auteur

Jasper Voorn
Mijn naam is Jasper Voorn, 28 jaar, en ik ben de initiatiefnemer van Paradijsvogel Magazine. Zaken als Kunst, cultuur, reizen en de natuur hebben mij altijd gefascineerd. Vanuit een passie voor bovenstaande zaken ben ik dan ook Paradijsvogels Magazine begonnen. Naast mijn bezigheid bij dit online tijdschrift houd ik me als directeur en eigenaar van Web Wings BV, samen met een groeiend team van 30+ collega’s, dagelijks bezig met het realiseren van online marketing resultaten voor meer dan 200 verschillende klanten. Hier richten wij ons voornamelijk op duurzame marketing door lange termijn resultaat te halen via zoekmachine optimalisatie. Binnen Paradijsvogel Magazine komt mijn passie voor online marketing, mensen inspireren en mij verder verdiepen in de wereld om ons heen samen. Mijn doel is om vanuit Paradijsvogel Magazine jaarlijks 2 miljoen mensen te kunnen bereiken met interessante verhalen en kennis uit deze prachtige paradijselijke wereld die wij met z’n alle mogen bewandelen.

Recente berichten

Dieren sport door de jaren heen

Wat zijn de beste 25 musea in Londen?

De interessante sporten van de oude Grieken en Romeinen

Haal de trends van 2023 naar jouw interieur

© Paradijsvogels Magazine - 2023
Made with
Web Wings