
Aan de oever van de Theems verlichten metershoge konijnen de stad. Ze zijn gemaakt door de Australische kunstenares Amanda Parer. Parer wil met haar werk mensen de natuur op een andere manier laten zien, hen bewust maken van de fragiliteit ervan en de rol van mensen erin.
Je kunt er in elk geval niet omheen, ze vragen door hun omvang en licht actief om aandacht. Meestal is het de mens die de natuur verandert, nu veranderen de grote konijnen voor de verandering eens onze habitat.
Het geeft in elk geval te denken..
Via: Amanda Parer
Over de auteur
Jasper Voorn
Mijn naam is Jasper Voorn, 28 jaar, en ik ben de initiatiefnemer van Paradijsvogel Magazine. Zaken als Kunst, cultuur, reizen en de natuur hebben mij altijd gefascineerd. Vanuit een passie voor bovenstaande zaken ben ik dan ook Paradijsvogels Magazine begonnen. Naast mijn bezigheid bij dit online tijdschrift houd ik me als directeur en eigenaar van Web Wings BV, samen met een groeiend team van 30+ collega’s, dagelijks bezig met het realiseren van online marketing resultaten voor meer dan 200 verschillende klanten. Hier richten wij ons voornamelijk op duurzame marketing door lange termijn resultaat te halen via zoekmachine optimalisatie. Binnen Paradijsvogel Magazine komt mijn passie voor online marketing, mensen inspireren en mij verder verdiepen in de wereld om ons heen samen. Mijn doel is om vanuit Paradijsvogel Magazine jaarlijks 2 miljoen mensen te kunnen bereiken met interessante verhalen en kennis uit deze prachtige paradijselijke wereld die wij met z’n alle mogen bewandelen.