Kunstige calligrafie in 3D perspectief

14 april 2020
466

Kalligrafie komt van de Griekse woorden kalos (mooi) en graphein (schrijven). Deze eeuwenoude kunst van het schoonschrijven associëren de meeste mensen vooral met monniken en oude geschriften. Turkse kunstenaar Tolga Girgin weet er echter een verrassende draai aan te geven. Zijn '3D kalligrafie' lijkt werkelijk van het papier af te komen. Een oude kunst in een nieuw jasje!

Girgin 1 Girgin 2 Girgin 3 Girgin 4 Girgin 5 Girgin 6 Girgin 7 Girgin 8 Girgin 9 Girgin 10 Girgin 11 Girgin 12 Girgin 13 Girgin 14 Girgin 15 Girgin 16 Girgin 17

Bekijk nog meer werken van Tolga Girgin op Instagram en Behance.

Lees ook:  Vogelhuisjes met architecturale flair

Over de auteur

Jasper Voorn
Mijn naam is Jasper Voorn, 28 jaar, en ik ben de initiatiefnemer van Paradijsvogel Magazine. Zaken als Kunst, cultuur, reizen en de natuur hebben mij altijd gefascineerd. Vanuit een passie voor bovenstaande zaken ben ik dan ook Paradijsvogels Magazine begonnen. Naast mijn bezigheid bij dit online tijdschrift houd ik me als directeur en eigenaar van Web Wings BV, samen met een groeiend team van 30+ collega’s, dagelijks bezig met het realiseren van online marketing resultaten voor meer dan 200 verschillende klanten. Hier richten wij ons voornamelijk op duurzame marketing door lange termijn resultaat te halen via zoekmachine optimalisatie. Binnen Paradijsvogel Magazine komt mijn passie voor online marketing, mensen inspireren en mij verder verdiepen in de wereld om ons heen samen. Mijn doel is om vanuit Paradijsvogel Magazine jaarlijks 2 miljoen mensen te kunnen bereiken met interessante verhalen en kennis uit deze prachtige paradijselijke wereld die wij met z’n alle mogen bewandelen.

Recente berichten

Werkvakantie - wat is er mogelijk?

Alles wat je wilt weten over slow fashion

Tips voor effectief timemanagement voor iedere dagdromer

Hoe de zon ons leven beïnvloedt

© Paradijsvogels Magazine - 2023
Made with
Web Wings
chevron-down