
De Japanse Yuki Tsunoda maakt insecten, bloemen en planten op ware grootte - van glas. Vooral met het onderwerp insecten heeft ze iets, ze wil hier namelijk de schoonheid van deze beestjes laten zien in plaats van te focussen op de afkeer die veel mensen voelen bij het zien van slakken of een mier.
Toegegeven, het is ook knap vervelend als er een leger slakken zich tegoed heeft gedaan aan je borders vol sla, maar daarom zijn deze glazen exemplaren nóg leuker - die eten niets. Yuki maakt de beestjes en planten van zacht Morettiglas wat ze in vorm brengt met minuscule gereedschappen.Voor de vleugels gebruikt ze dichroic glas of een quartzsoort aventurine om de metallic uitstraling erin te krijgen.
Over de auteur
Jasper Voorn
Mijn naam is Jasper Voorn, 28 jaar, en ik ben de initiatiefnemer van Paradijsvogel Magazine. Zaken als Kunst, cultuur, reizen en de natuur hebben mij altijd gefascineerd. Vanuit een passie voor bovenstaande zaken ben ik dan ook Paradijsvogels Magazine begonnen. Naast mijn bezigheid bij dit online tijdschrift houd ik me als directeur en eigenaar van Web Wings BV, samen met een groeiend team van 30+ collega’s, dagelijks bezig met het realiseren van online marketing resultaten voor meer dan 200 verschillende klanten. Hier richten wij ons voornamelijk op duurzame marketing door lange termijn resultaat te halen via zoekmachine optimalisatie. Binnen Paradijsvogel Magazine komt mijn passie voor online marketing, mensen inspireren en mij verder verdiepen in de wereld om ons heen samen. Mijn doel is om vanuit Paradijsvogel Magazine jaarlijks 2 miljoen mensen te kunnen bereiken met interessante verhalen en kennis uit deze prachtige paradijselijke wereld die wij met z’n alle mogen bewandelen.