
Waar u in Venetië wellicht denkt dat u naar het Paleis van de Doge of het glasmuseum moet om prachtige kunstwerken te zien, hoeft u eigenlijk alleen maar naar de straat te kijken. Kunstenaar Sebastian Erras wandelde eerder door Parijs waar hij verschillende kunstige vloeren vastlegde. Nu neemt hij u mee naar Venetië waar hij de levendige kleuren, geometrische patronen en fijne details fotografeerde van unieke vloerdesigns.
"Mijn naar-beneden-gerichte-wandelingen in Venetië hebben mij naast de mooie vloeren nog veel meer beelden gegeven. De duiven die krioelen op de masegni, de traditionele maskers die door een verkoper op de vloer zijn uitgestald, de algen aan de randen van de grachten...een werveling van beelden die ik nooit had gezien wanneer ik naar boven was blijven kijken."
Wilt u Venetië beleven aan de hand van de vloeren-route van Sebastian Erras? Op de website van Pixartprinting kunt u de kaart downloaden.