
Weet je nog? De lang schoolvakanties die we vroeger hadden - een ogenschijnlijk eindeloze zee van tijd waarin de dagen langzaam voorbij trokken, vaak zonder dat er heel veel gebeurde. Fotografe Izabela Urbaniak legde dit gevoel vast door haar kinderen te fotograferen die de zomer spelend doorbrachten met hun neefjes en nichtjes.
Opvallend: er is geen computer, tv of iPad te zien. Gewoon, lekker buiten in je onderbroek op de schommel - heerlijk! Nu we er zo over nadenken: wat let ons?
Benen omhoog en haren in de wind!
Over de auteur
Jasper Voorn
Mijn naam is Jasper Voorn, 28 jaar, en ik ben de initiatiefnemer van Paradijsvogel Magazine. Zaken als Kunst, cultuur, reizen en de natuur hebben mij altijd gefascineerd. Vanuit een passie voor bovenstaande zaken ben ik dan ook Paradijsvogels Magazine begonnen. Naast mijn bezigheid bij dit online tijdschrift houd ik me als directeur en eigenaar van Web Wings BV, samen met een groeiend team van 30+ collega’s, dagelijks bezig met het realiseren van online marketing resultaten voor meer dan 200 verschillende klanten. Hier richten wij ons voornamelijk op duurzame marketing door lange termijn resultaat te halen via zoekmachine optimalisatie. Binnen Paradijsvogel Magazine komt mijn passie voor online marketing, mensen inspireren en mij verder verdiepen in de wereld om ons heen samen. Mijn doel is om vanuit Paradijsvogel Magazine jaarlijks 2 miljoen mensen te kunnen bereiken met interessante verhalen en kennis uit deze prachtige paradijselijke wereld die wij met z’n alle mogen bewandelen.