Deze vlinders reizen de hele wereld over

30 april 2015
220

De 23-jarige Tasha Lewis woont en werkt in New York. Als beginnend kunstenaar heeft ze het niet breed en moet ze nog lang sparen om de wereld over te reizen. Dat weerhoudt haar er echter niet van om in de tussentijd een bijzonder project te starten waarmee ze haar droom voor een deel al kan laten uitkomen: met vlinders die de wereld rondreizen.
In het kort: Tasha drukte op stof duizenden blauwe vlinders in allerlei patronen en knipte ze één voor één uit. Met de hand naaide ze op elke vlinder een magneetje. Vervolgens verpakte ze de vlinders in pakketjes van 400 vlinders die ze verstuurde naar 10 mensen die zich hadden aangemeld voor het project. Wanneer deze mensen de vlinders in hun stad of dorp op creatieve wijze hadden gefotografeerd, verstuurden zij het weer door naar de volgende aanmelders op de route. Zo doen de vlinders - gesponsord in een crowdfunding project 'swarm the world' - 100 mensen over de hele wereld aan, en vormden de foto's van hun 'avonturen' voor Tasha Lewis een manier om de wereld te zien. Onderstaande foto's geven een mooi voorproefje van het resultaat. Wanneer de vlinders weer bij haar terugkeren in New York organiseert ze een tentoonstelling met alle beelden die de ontvangers hebben gemaakt.
Bekijk ook onderaan deze pagina hoe Tasha de vlinders creëerde.
Parkland, Amerika
vlinders parkland usa vlinders parkland usa2
Kenia
vlinders kenia
vlinders kenia2
Lakewood, Amerika
vlinders lakewood usa
vlinders kingston usa
Londen
vlinders londen uk
vlinders londen uk3
Hawaii
vlinders hawaii
Moskou
vlinders luchanskaya moskou
vlinders moskou 2
Missouri, Amerika
vlinders missouri usa
Nantes, Frankrijk
vlinders nantes frankrijk
Nieuw-Zeeland
vlinders nieuw zeeland
vlinders nieuw zeeland2
Pendleton, Amerika
vlinders pendleton usa
Sainte Malo, Frankrijk
vlinders sainte malo frankrijk
vlinders sainte malo frankrijk2
San luis Pistosí, Mexico
vlinders san luis postosi mexico
vlinders san luis postosi mexico2
vlinders san luis postosi mexico3
vlinders san luis postosi mexico7
Surrey, Engeland
vlinders surrey uk
Polen
vlinders warschauw polen2
vlinders warschauw polen
vlinders polen
India
vlinders india
vlinders india2
vlinders hawaii
vlinders bangalore india2
vlinders bangalore india
Hamburg, Duitsland
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Amsterdam
vlinders amsterdam2
vlinders amsterdam
Berlijn
vlinders berlijn duitsland
Tasha Lewis maakte zelf ook nog een paar andere projecten met haar vlinders, waaronder deze mooie bol:
vlinders3
Tasha drukt de vlinders op textiel en laat ze drogen zodat de inkt hecht in de stof. Eén voor één knipte ze ze uit.
vlinders1
vlinders2
Meer zien? Meld u aan voor de gratis inspiratiemail van Paradijsvogels Magazine en ontvang de beste artikelen in uw mailbox.

[mc4wp_form id="15395"]

Lees ook:  Berglandschappen, ongerepte stranden en oneindige wandelroutes op het veelzijdige Tenerife

Over de auteur

Jasper Voorn
Mijn naam is Jasper Voorn, 28 jaar, en ik ben de initiatiefnemer van Paradijsvogel Magazine. Zaken als Kunst, cultuur, reizen en de natuur hebben mij altijd gefascineerd. Vanuit een passie voor bovenstaande zaken ben ik dan ook Paradijsvogels Magazine begonnen. Naast mijn bezigheid bij dit online tijdschrift houd ik me als directeur en eigenaar van Web Wings BV, samen met een groeiend team van 30+ collega’s, dagelijks bezig met het realiseren van online marketing resultaten voor meer dan 200 verschillende klanten. Hier richten wij ons voornamelijk op duurzame marketing door lange termijn resultaat te halen via zoekmachine optimalisatie. Binnen Paradijsvogel Magazine komt mijn passie voor online marketing, mensen inspireren en mij verder verdiepen in de wereld om ons heen samen. Mijn doel is om vanuit Paradijsvogel Magazine jaarlijks 2 miljoen mensen te kunnen bereiken met interessante verhalen en kennis uit deze prachtige paradijselijke wereld die wij met z’n alle mogen bewandelen.

Recente berichten

De 5 populairste bezienswaardigheden in Gent

Ontspanning door meditatie: hoe het werkt en waarom het helpt

Top 3 mooiste tuinen in de wereld

Een modern interieur

© Paradijsvogels Magazine - 2023
Made with
Web Wings