
Door gradiënten en contrasterende monochromen toont George Greaves uit Bristol een werk dat zo minimaal als geïntrigeerd is, waarbij perspectief wordt bijgesneden, twijfel zaait over verschillende dimensies, oscillerend tussen beweging en gestileerde hoekige vormen.
Surrealistische en kleurrijke werken van modernistische kunstenaars als Matisse en David Hockney vormen de belangrijkste inspiratiebron voor zijn beelden. De creaties van George vormen de helft van de producten van Printed Goods en zijn hier verkrijgbaar.
Over de auteur
Jasper Voorn
Mijn naam is Jasper Voorn, 28 jaar, en ik ben de initiatiefnemer van Paradijsvogel Magazine. Zaken als Kunst, cultuur, reizen en de natuur hebben mij altijd gefascineerd. Vanuit een passie voor bovenstaande zaken ben ik dan ook Paradijsvogels Magazine begonnen. Naast mijn bezigheid bij dit online tijdschrift houd ik me als directeur en eigenaar van Web Wings BV, samen met een groeiend team van 30+ collega’s, dagelijks bezig met het realiseren van online marketing resultaten voor meer dan 200 verschillende klanten. Hier richten wij ons voornamelijk op duurzame marketing door lange termijn resultaat te halen via zoekmachine optimalisatie. Binnen Paradijsvogel Magazine komt mijn passie voor online marketing, mensen inspireren en mij verder verdiepen in de wereld om ons heen samen. Mijn doel is om vanuit Paradijsvogel Magazine jaarlijks 2 miljoen mensen te kunnen bereiken met interessante verhalen en kennis uit deze prachtige paradijselijke wereld die wij met z’n alle mogen bewandelen.