
Op de één of andere manier blijft het fascinerend wanneer de natuur iets terug claimt. De vastberadenheid en kracht waarmee dit vaak gepaard gaat boezemen gepast ontzag in voor moeder aarde. Dat gevoel is ook sterk aanwezig bij het zien van onderstaande foto's: een oud Chinees vissersdorp is volledig overwoekerd door groene planten. Aan de mist te zien zal het er lekker vochtig zijn en hebben de planten wellicht niet eens zoveel tijd nodig gehad om alle huizen in hun groene deken in te kapselen.
Het moet een prachtige ervaring - en misschien ook een beetje spookachtig - zijn om door dit verlaten dorp te dwalen en te voelen hoe de huizen, ondanks hun vervallen aard, leven.
In het Indiase dorp Mawsynram hebben de bewoners handig gebruik gemaakt van de kracht van de natuur: ze 'bouwen' namelijk levende bruggen van bomen die ze over de rivier laten groeien! Bekijk hier het resultaat.
Via Behance