
In Rio zijn de medailles inmiddels verdeeld, de stadions weer leeg en rust wedergekeerd. Maar wat er nog in volle glorie staat is deze bijzondere muurschildering van meer dan 3000 vierkante meter. De kunstenaar, Eduardo Kobra, doet hiermee een poging om een plekje te bemachtigen in het Guinness Book of Records. Nu is de grootte van de schildering al vrij imposant, maar mooier vinden we eigenlijk nog de schildering zelf.
We zijn allemaal één
Met enorm veel detail hebben Kobra en zijn team hier vijf gezichten geschilderd. Het zijn portretten van van inheemse mannen en vrouwen van vijf continenten, gebaseerd op de vijf Olympische ringen. Het idee erachter: we zijn allemaal met elkaar verbonden. Prachtig hoe indringend de ogen van deze mensen je aankijken.
In de foto's hieronder is ook goed te zien hoe de schilders te werk zijn gegaan. Twee maanden lang hebben ze elke dag 12 uur gewerkt om de muurschildering af te krijgen. We hopen voor Kobra dat hij het Guinness Book haalt!
Via: rio2106.com